Lautakunnat

Sivistyslautakunta

 

Teemu Tiaisen henkilökohtainen varajäsen Jani Hokka, jani.hokka(ät)gmail.com

 

Karoliina Helander, 044 341 0065, helanderkaroliina(ät)gmail.com

Markku Ihalainen, markku.ihalainen(ät)officepro.fi

 

Tekninen lautakunta

 

Kari Laukkasen

varajäsen Markku Nikkonen, markku.nikkonen(ät)gmail.com

 

Aila Makkonen

varajäsen Tanja Kaasinen, tanja.kaasinen(ät)gmail.com

 

Ritva Suomalainen, 050 574 2537, ritva.suomalainen(ät)gmail.com

 

Rakennus- ja ympäristölautakunta

 

Markku Valjakka, 050 326 6049, valjakka.markku(ät)gmail.com

Markku Valjakan henkilökohtainen varajäsen Minna Immonen, einolauri(ät)suomi24.fi

 

Tanja Kaasinen, 040 588 5890, tanja.kaasinen(ät)gmail.com

Tanja Kaasisen henkilökohtainen varajäsen Oiva Penttinen, oippo(ät)suomi24.fi

 

Karoliina Laukkasen henkilökohtainen varajäsen Eila Pöyhönen, elluinkeri(ät)suomi24.fi

 

Tarkastuslautakunta

 

Merja Kiesiläinen, 050 573 0165, merja.kiesilainen(ät)gmail.com

henkilökohtainen varajäsen Ulla Kurki-Norrena, ulla.norrena(ät)suomi24.fi

 

Lauri Tiainen, 044 281 2455, tiais.late(ät)gmail.com

Lauri Tiaisen henkilökohtainen varajäsen Aila Suokas, aila.suokas(ät)savonlinnalainen.com

 

Marjut Loikkasen henkilökohtainen varajäsen Jouko Immonen, jokkeimmonen(ät)hotmail.com